Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

NABÍDKA PRO ŠKOLY A SPOLKY

Dobrý den,

nabízíme vám sady pro předvánoční tvoření s dětmi.

 

Níže najdete odkazy na vše, co budete potřebovat, abyste s dětmi mohli vyrobit krásné andílky.

 

Zde je návod na výrobu. Je to opravdu snadné.

 

V nabídce máme sady na výrobu 5 velkých andílků, sady na výrobu 5 menších andílků a sady na výrobu 5 menších andílků s dvojitou sukýnkou.

Na jejich výrobu budete potřebovat kleště. Naskladnili jsme kombinované kleště, abyste nemuseli kupovat několik různých druhů. Těmito kombinovanými kleštěmi uštípnete přebytečný kus nýtu, pokud by byl delší, a také s nimi pomocí jejich kulatých čelistí vytvoříte očko nad hlavičkou andílka. Je pravděpodobné, že podobné kleště má některé z dětí doma, používají se při různých rukodělných pracích. Odhadujeme, že pro pohodlnou tvorbu s dětmi by vám měly stačit dvoje, v případě menšího počtu žáků i jen jedny kleště.

Vyrobeného andílka můžete zavěsit klasickým háčkem na stromek či větvičku. Můžete ale doobjednat ještě poutka, která pomocí kroužků o průměru 6mm připevníte k andílkům. Není to opět nic těžkého. Kroužek rozevřete, provlečete očkem u andílka i očkem v poutku a opět ho uzavřete. Potom budete moci andílka nosit například na klíčích.

 

V případě zájmu o větší množství můžete využít levnější sadu na výrobu 50 andílků, kterou opět nabízíme v několika variantách: sada na výrobu 50 velkých andílků, sada na výrobu 50 menších andílků a sada na výrobu 50 andílků s dvojitou sukýnkou.

Není možné v tomto případě vybírat barvy andílků. Jedná o pestrou směs. Nejsou ovšem baleny po 5 kusech, jako u menších balení, ale vždy je 50 ks od jednoho komponentu v jednom pytlíčku. Tato varianta je levnější, šetří životní prostředí, ale je pro vás o trochu náročnější na přípravu - rozdělování dětem. I v tomto případě máte možnost zakoupit navíc poutka a kroužky, nejsou součástí balení.

 

V případě nejasností nás kontaktujte na tel. č. 776 725 411 nebo na e-mailu kontakt@bizu-komponenty, rádi vám poradíme.

 

Za bižu-komponenty.cz

Mgr. V. Riedlová

Řadit podle 
Výrobce Kleště štípací černé

naše cena 93,00 Kč

img